Söve Modelleri, Söve Çeşitleri, Söve Desenleri


Söve Modelleri, Söve Çeşitleri, Söve Desenleri

Söve Modelleri, Söve Çeşitleri, Söve Tipleri

söve modelleri ve fiyatları özel tasarım ve özel ölçü olarak ta üretilebildiği gibi standart çeşitli katalog ürünü olarakta farklı tiplerde imal edilebilmektedir. söve başlı başına bir ürün kategorisi olmasına rağmen, şantiye çevrelerinde denizlik, kat silmesi, saçak profilleri, payanda, söve taçları, köşe taşları gibi ürünlerde söve tipleri olarak adlandırılmaktadır.

Söve Modelleri TürleriSöve Çeşitleri

Ürün yelpazemizde 30 yeni söve çeşiti mevcuttur. EURO ve DOLAR kurlarındaki dalgalanma model söveler için doğrudan etki eden bir unsurdur. Bütün söve çeşitleri ve fiyatları için buraya TIKLAYABİLİRSİNİZ...

En iyi Söve Modelleri Mimarca'da

Günümüzde en çok tercih edilen yapı malzemesi olarak söve modeli çok fazla rağbet görmektedir, özellikle İstanbul söve firmaları farklı söve örnekleri seçeneklerle başta İstanbul olmak üzere tüm ülkemize hizmet vermektelerdir. Geldiğimiz nokta söve çeşitlerine baktığımızda ülkemizde en kapsamlı ve özgün söve çeşitlerini bizlerle buluşturan firmaların başında METPOR Söve firması ilk sıralarda yer almaktadır. Kendine has ürettiği söve çeşitleri ile en çok tercih edilen firma özelliğini taşıyan METPOR hızlı ve teknoloji alt yapısı ile çalışmalarına devam etmektedir, müşterilerinin internet üzerinden online olarak ihtiyaçlarını ön planda tutarak internet web sitesini yayına alarak sürekli güncel ve yeni söve desenleri ürünlerini paylaşmaktadır.

Dış Cephe Söve Profili Tipleri

METPOR ürünlerini üretim aşamasında en kaliteli ham maddeleri uygularken aynı zamanda en ucuz dış cephe profilleri ile en ekonomik söve satışı yapan firmadır. Müşterilerine söve imalatı ve satış hizmeti sunarken aynı zamanda özellikle mantolama, dış cephe, ısı yalıtım, payanda, denizlik ve kat silmesi gibi birbirinden farklı hizmetleri de profesyonel şekilde sunmaktadır. METPOR söve tasarımları konusunda tüm sağladığı hizmetleri, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteden asla taviz vermeden, en hesaplı ve ekonomik şekilde sunmaktadır. Verilen tüm hizmetler uzun yılların birikimi ve uzmanlığıyla garanti altında olup, satış sonrası destek bakımından da en iyi firmalardandır. METPOR hedefi ülkemizin en kaliteli söve türlerini halkımıza sunmak ve tüm bunları her bütçeye göre planlamaktır.

Dış Cephede Söve Modelleri Hakkında Detaylı Bilgiler

Dış cephe söve modelleri, binalarınızın gerçek anlamda şahesere çevirmenize yardımcı olan malzemelere tanımlayan profillerdir.

Tasarımdaki değişiklikler binanıza görsel olarak değer katacağı gibi, ekonomik olarak da değer katması kaçınılmazdır. Bu nedenle söve desenleri küçük dokunuşlarla bile oldukça farklı bir görünüm kazandırır. Dış cephe söve modelleri genel olarak söve desenleri şeklinde tanımlanır. Fakat bu doğru bir bilgi değildir. Pencere süslemeleri amacıyla imal edilen başka söve tasarımları yani dış cephe profilleri vardır, ama sektör içinde genel olarak kabul gören tanım Pencere söveleri olarak adlandırır. Aslında dış cephe söve modelleri kat silmesi, denizlik, payanda gibi farklı dış cephe söve tiplerinin genel adı olarak hafızalara yerleşmiştir.

Klasik düz söve malzemeleri portföyünde olduğu gibi desenli ürünlerinde olması çok yönlü tasarıma imkan sunar. Dış cephe söve profilleri ürün yelpazesinden dilediğiniz ürünü seçebilmeniz mümkündür.

Dış Cephede Söve Modelleri ve Çeşitleri Hakkında Bilgilendirici KaynakBununla birlikte size ait olan söve modeli tasarımını bizlerle paylaşıp, istediğiniz söve ölçüleri kıstasında imalatını yaptırabilirsiniz.

Dış cephe mantolama uygulamalarında önemli bir hususta söve tipleridir. Pencere ve doğrama çevresinde oluşacak ısı kayıplarını minumum düzeye  indirip ısı köprüsü oluşumunu önlemek için dekoratif söve kaplamaları tamamlayıcı önemli bir unsurdur. Isı yalıtımı uygulamasından maksimum performans alabilmek için seçilen söve çeşitleri ile bütünlemek önemlidir. Kısacaca pencere söve tipleri olmadan mantolama tamamlanmış sayılmaz.

Dış cephe kaplama ile mantolama için strafor söve profili ürünleri alımı yapılırken söve ve ısı yalıtımı modellerinin üretim ağını, üretilen dış cephe pencere söveleri stok ve devamlılıkları ve bu mamüllerin sadece fiziksel değil kimyasal özellikleri de büyük önem taşır. Toptan söve malzemeleri alımı sırasında söve üretimi yapan firmanın kapasitesi ve ekonomik gücü çok önemlidir.