Dış Cephe Kaplama Fiyatları


Dış Cephe Kaplama Fiyatları

Dış Cephe Kaplama Ücreti

Dış cephe kaplama fiyatları program yapılacak binaların gereksinimleri ve daire sakinlerinin beklentilerine göre değişkenlik gösterebilir. Dış cephe kaplama programından beklediğiniz tasarruf seviyesi tarafında ısı yalıtım levhalarının ve kalınlıklarının seçimi, binanın özellikleri, isteğinize bağlı olarak yapılacak ek programları ve istenilen dış cephe görsel programları fiyatı direketkilemektedir. METPOR danışmanları malzeme seçiminden başlayarak bütün süreçlerde bilgi ve birikimleri ile sizlere yardımcı olacaktır.

Gerçekleştirdiği sonsuz dış cephe kaplama programının deneyimi ile müşterilerinin beklenti ve gereksinimlerini karşılamanın yollarını arayan METPOR, program sürecinde sunmuş olduğu müşterilerine ek hizmetleriyle yöneticilerin ve konut sakinlerinin yüklerini hafifletiyor.

Dış Cephe Kaplama Keşif Hizmeti

Ücretsiz keşif ve eksper ekibimiz doğrulusunda profesyonel hesaplama teknikleri sayesinde gerçekleştirilecek ve konutlarınızın doğru ölçümlerine ulaşmanızı sağlayacak metraj çalışmaları ile birlikte program sürecinin tamamında farkını hissedeceğiniz ek hizmetler ile MTPOR müşterisi olmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Dış cephe kaplama malzemeleri genelde binanın dizayn ve estetik görünümüne ideal olarak seçilir ve uygulanır. Türkiye’de çoğunluklu olarak ahşap, prekast, american siding, yalı baskı kaplamaları, kompozit (alucobont), granit, alüminyum, natural taş ve cam cephe kaplamaları kullanılmaktadır, Amerika,Kanada ve Avustralya gibi ülkelerde süregelen olarak (ısıl şartlara bağlı olarak) ahşap dış cephe kaplamalarıyla birlikte, american siding dış cephe kaplamaları kullanılmaktadır. GNYAPI eksper program kadrosu dış cephe mantolama programları ile birlikte dış cephe kaplama programlarını da etrafına değer katarak gerçekleştirmektedir.

Dış cephe yalıtım bir maliyet değil ısınma ve soğutma giderlerini % 50 azaltarak tüketiciye hayat boyu tasarruf ve konfor gerçekleştiren bir yatırımdır.