İstanbul Anadolu Yakası Söve Firmaları


İstanbul Anadolu Yakası Söve Firmaları

İstanbul Anadolu Yakası Söve Firmaları

Söve, Binanızın dış cephe yüzeyine uygulanan ve yalıtım özelliğine sahip , yüksek yoğunlukta eps strafor malzemesinden yapılan üzeri akrilik esaslı elyaflı sıva ile kaplanan ve istenilen renk ve dış cephe boyası ile boyanabilen bir dış cephe süsleme malzemesidir. Mimarca Anadolu Yakası Söve İmalatı hizmetini Kartal ’da bulunan üç farklı lokasyonda üretimini yapar.


Anadolu Yakası Söve İmalatı Firmaları Denilince İlk Akla Gelen Firma Mimarca
Yeniliklere dolu olan yapı dekoru gün geçtikçe yeniliklerle karşımıza çıkmaktadır, özellikle söve modelleri çok fazla rağbet görmektedir. Bu sektörde en fazla rağbet gören firmaların başında ise Mimarca Söve Firması gelmektedir. Kendi alanında tamamı ile profesyonel hizmet sunan firma aynı zamanda söve çeşitleri için birbirinden farklı söve modelleri imal etmektedir. Mimarca www.söve.org internet üzerinden isimli web sitesinden tüm internet kullanıcılarına online hizmet vermektedir. SÖVE Dekor 2005 yılından günümüze İstanbul söve firmaları arasında en fazla tercih edilen firma olma özelliğini taşımaktadır. Kendine has söve modelleri ve farklı iş kollarıyla tüm başta İstanbul olmak üzere tüm ülkemize söve imalatı Anadolu Yakası Söve İmalatı Firmaları olarak sağlamaktadır.

İstanbul Anadolu Yakası Söve Üreticisi 


Mimarca söve imalatı haricinde yapı ürünleri ve danışmanlık olarak farklı hizmetlerde vermektedir, öncelikli hizmetleri arasında payanda, denizlik, ısı yalıtımı, kat silme, mantolama başta olmak üzere sayısız hizmet sunmaktadır. Söve çeşitleri bakımından ve söve fiyatları açısından söve firmaları arasında en fazla söve modelleri barındıran firma olma özelliğini taşıyan Mimarca söve, yaptığı alt yapılar ile ülkemizde söve kategorisinde en fazla iş yapan firmadır. Söve modelleri genel anlamda birçok firma tarafından aynı çizgide kullanılmakta ve müşteriye sunulmaktadır ama ne var ki Mimarca yeni söve modelleri ürünlerini bizzat kendisi tasarlar ve istenmesi durumunda müşterinin istekleri doğrultusunda üretim ve satışını gerçekleştirir. Türkiye’nin en iyi söve modellerini sunan firması Mimarca Söve bu alanda ülkemizde lider firma özelliğini bulundurmaktadır. Mimarca Mimarca İstanbul Anadolu Yakası Söve Üreticileri arasında En Önde gelen Firmadır.


Bir önceki yazımız olan dış cephe söve başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ediyoruz